The ثبت شرکت Diaries

الف- طراحی زیرسیستم(بخشی از محصول که علاوه بر داشتن سطح فناوری ۳۰ درصد از قیمت فروش مربوط به آن باشد) اصلی کالا و خدمت .

بله، این شرکت­‌ها هیچ ممانعتی برای ثبت نام و استفاده از حمایت‌­ها و تسهیلات قانونی شرکت‌­های دانش­‌بنیان ندارند.

اطلاعات مربوط به شناسه ملی شرکت، نام شرکت، شماره همراه، رمز عبور و عدد تصویر امنیتی را در کادرهای مربوطه وارد کرده و دکمه ثبت را کلیک نمایید.

این شرکت‌ها در حال حاضر از معافیت مالیاتی، معافیت بیمه‌ای، معافیت گمرکی، تسهیلات سربازی و تسهیلات واگذاری اراضی صنعتی بهره‌مند نمی­گردند.

شرکت،‌ باید کالا یا کالاهای دانش بنیانی را تولید کرده که طی دو سال گذشته، آنها را به صورت کالای جدید یا ارتقا یافته، به بازار عرضه کرده و از طریق دانش فنی، این کالاها را بومی سازی نموده باشد.

رفع نیاز های فناورانه صنایع بزرگ فهرست نیازمندی های فناورانه

ب- شرکت‌هایی که دارای محصول دانش‌بنیان هستند اما همه‌ی تاییدیه‌ها یا آزمون‌های معتبر تاییدکننده محصول را کسب نکرده‌اند

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شرکت دانش بنیان در کانال تلگرام حقوق تجاری عضو شوید . کارشناسان مرکز مشاوره حقوقی دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون شرکت دانش بنیان پاسخ دهند.

این شرکت‌ها به جز معافیت مالیاتی قادر به استفاده از تمام حمایت‌های نام برده شده در قانون حمایت از شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان و همچنین سایر حمایت­های تدارک دیده شده توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری می‌باشند.

لازم به ذکر است که مطابق قوانین تاسیس شرکت دانش بنیان، شرکت های دولتی، موسسه ها و نهادهای عمومی غیر دولتی و شرکت ها و موسساتی که بیش از نیمی از مالکیت آن ها به شرکت های دولتی و موسسات و نهادهای عمومی غیر دولتی، تعلق داشته باشد، از حمایت های قانون حمایت از شرکتها و موسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوری ها و اختراعات، از جمله معافیت از پرداخت مالیات، عوارض گمرکی، سود بازرگانی و عوارض صادراتی به مدت پانزده سال، برخوردار نخواهند بود.

آیا شرکت‌هایی که در ارزیابی تایید شده‌اند ولی بعضی از کالاهای آنها رد شده است، می‌‌توانند درخواست بررسی مجدد ارسال نمایند؟

حداقل ۲۵ درصد از درآمد عملیاتی سال مالی گذشته شرکت (که در اظهارنامه مالیاتی شرکت اظهار شده است)، ناشی از فروش کالاها یا خدمات دانش‌بنیان مندرج در فهرست کالاها و خدمات دانش‌بنیان سطح ۲ و حائز همه معیارهای کالاها و check here خدمات دانش‌بنیان (ماده ۱آیین نامه ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان) باشد. تولیدی نوع۲ یا صنعتی[ویرایش]

در صورتی که علت عدم تایید شرکت به دلیل نداشتن شرط طراحی مبتنی بر تحقیق و توسعه باشد، شرکت باید نسبت به ارسال مستندات فنی تکمیلی اقدام نماید.

بیمه‌های بازرگانی(مسئولیت کالا، درمان...) خدمات بیمه تکمیلی درمان ترویج فعالیت‌های دانش‌بنیان تامین مالی و تسهیلات گواهی انطباق و گواهی محصول حمایت از ورود شرکت‌ها به بورس واگذاری اراضی شهرک‌های صنعتی توسعه بازار استفاده از بودجه پژوهشی دستگاه‌ها شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشگاه‌ها امتیاز ارتقای مرتبه اعضای هيات علمی تأسیس شرکت‌ دانش‌بنیان توسط اعضای هیات علمی فرصت مطالعاتی اعضای هیات علمی در جامعه و صنعت تامین نیروی انسانی کارآمد رفع نیازمندی های فناورانه

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *